Стоматологічна клініка КиївPlombir Dental

Збільшення губ гіалуронової кислотою

У тому випадку, якщо ви дійсно хочете надати своїм губам більше обсягу, домігшись тим самим ідеальної форми, сучасна косметологія пропонує безліч способів досягти цього результату, витративши на це мінімальну кількість часу. Пов'язано це з появою все нових і нових процедур, які освоюються фахівцями салонів краси. Зокрема, сьогодні набирає популярність методика, цілком заснована на використанні гіалуронової кислоти. У цьому блог ми розберемося в особливостях цієї нової процедури, виділивши найбільш важливі особливості.

Чого можна домогтися за допомогою гіалуронової кислотою

Фактично, головне завдання даної процедури зводиться до моделювання дійсно ідеальних губ. Причому це одночасно стосується як їх форми, так і розмірів. Крім того, фахівці здатні практично повністю відтворити губи деяких знаменитостей, домігшись максимальної схожості. Також можна виділити наступні завдання, які вирішуються за допомогою збільшення губ гіалуроновою кислотою:

 • Підняття куточків губ. Завдяки такій не хитра маніпуляції вдається зробити особа більш веселим, позбувшись від вічного ефекту сумного смайлика.
 • Збільшення обсягу. Як показує статистика, більшість дівчат незадоволені обсягами своїх губ. Така процедура стане швидким і, що більш важливо, повністю безпечним рішенням.
 • Усунення сухості. Деякі дівчата явно страждають від недостатньої зволоженості губ, гіалуронова ж кислота забезпечує додаткове зволоження.

За великим рахунком, процедура цілком здатна впоратися з багатьма проблемами, пов'язаними з губами. Саме із цієї причини її і рекомендує переважна більшість профільних фахівців, які хочуть допомогти своїм пацієнтам.

Особливості процедури

Філер, створений на основі гіалуронової кислоти є біологічно розкладається матеріал, який на сто відсотків безпечний для здоров'я людини. Секрет полягає в тому, що дана речовина знаходиться, в якийсь дозуванні, в нашому організмі, а значить не викликає негативних реакцій потрапляючи в нього ззовні. За своєю структурою матеріал нагадує гель. При цьому на повністю синтезується в лабораторії з використанням спеціального набору компонентів. Завдяки можливостям сучасної науки, вдалося створити матеріал, повністю співпадає за своєю структурою з тканинами людського тіла. За рахунок цього розглянута методика може вважатися однією з найбільш натуральних.

Як уже згадувалося, спектр застосування готового препарату досить широкий, правда всі можливі маніпуляції концентрується на внесення змін в формі губ. З одного боку, це говорить про універсальність методики. З іншого ж дозволяє клієнту в рамках однієї процедури провести значні зміни в формі і розмірах своїх губ, значно змінивши обличчя. Це виявилося дуже зручним рішенням, адже сама процедура вважається практично безболісною, що дуже важливо для більшості клієнтів косметологічних салонів.

Як проходить процедура

Її не можна назвати надмірно складною або довгою. Незважаючи на це, вона дійсно вимагає від свого виконавця максимального рівня концентрації, тому довіряти її виконання можна тільки досвідченому і кваліфікованому фахівцю, що користується необхідним набором сертифікатів.

Сам по собі по собі процес ведення препарату під шкіру проводиться за допомогою спеціально підготовленої голки, що відрізняється своєю довгою і тонкістю. Для того, щоб позбавити пацієнта від будь-яких неприємних відчуттів, прийнято застосовувати місцеву анестезію, покликану позбавити від болю. Весь процес, від свого початку до кінця, триває до тридцяти хвилин, в залежності від поставлених завдань та інших факторів.

Збільшення губ гіалуронової кислотою
Збільшення губ гіалуронової кислотою400600
Стоматологічна клініка Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
 Стоматологічна клініка Київ150250
2018-11-09https://stomatklinika.kiev.ua/ua/zbilshennya-gub-gialuronovoyi-kyslotoyu
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Білосніжна усмішка або як безпечно відбілити зуби

  Білосніжна усмішка або як безпечно відбілити зуби

  Якщо вам не дає спокою голлівудська посмішка, яку ми часто можемо побачити з екранів телевізора, то поспішаємо вас розчарувати. Досягти такого ефекту, коли всі зуби виглядають білими практично...

 • Косий прикус, симптоми і лікування

  Косий прикус, симптоми і лікування

  Це, за великим рахунком, найбільш серйозна деформація жувального апарату людини. Вона характеризується значними аномаліями у взаємозв'язках між рядами зубів. Інша назва розглянутого відхилення, що...

 • Що робити, якщо дитина боїться стоматолога?

  Що робити, якщо дитина боїться стоматолога?

  Лікування зубів у дитини слід починати у віці близько 3 років, коли тимчасові зуби вже сформувалися. Це сприятливий час, коли ваше чадо пора починати вчити правильній гігієні порожнини рота і...

 • Імпланти Straumann - якість і надійність

  Імпланти Straumann - якість і надійність

  Дані імпланти не просто покращують стан порожнини рота, а значно підвищують рівень життя пацієнта, позбавляючи його від багатьох труднощів. Вони виробляються компанією з багаторічною історією, яка...