Стоматологічна клініка КиївPlombir Dental

ТОП-5 косметологічних процедур восени

Як вважають багато експертів - осінь є одним з кращих пір року, призначений для того, щоб зробити шкіру дійсно красивою і здоровою. Такої думки дотримується велика кількість визнаних і досвідчених косметологів, що дають відповідні поради своїм постійним клієнтам. При цьому підкреслюється яким величезним стресом для шкіри виступає поїздка в теплі краї, що призводить до різкого температурному перепаду. Це може привести до різних проблем, починаючи банальними опіками і закінчуючи появи хронічної сухості, або ж запальними реакціями. Також деякі люди можуть помітити появу нових плям пігментації.

Окремо варто відзначити, що літо повністю обгрунтовано вважається найважчим часом для шкіри, адже вона постійно страждає від величезної кількості ультрафіолетового випромінювання. Через це доводиться займатися її відновленням саме восени. В рамках цих дій передбачається проведення великої кількості всіляких відновлювальних процедур, що входять в арсенал всіх сучасних косметологічних клінік. Важливо правильно підібрати час, так як саме в осінню пору складаються ідеальні умови, яких не буде жарким літом, або ж холодною зимою. Ідеальним рішенням стане отримати попередню консультацію у кваліфікованого фахівця.

Догляд за шкірою

Осінні косметологічні процедури

Постійний розвиток в самих різних напрямках косметології призвело до появи справді великої кількості процедур і методик. З одного боку, це дозволяє знайти індивідуальний підхід до кожного окремо взятого клієнта. З іншого ж робить процес підбору відповідного набору процедур досить складним процесом, з яким практично неможливо впоратися, не маючи відповідного рівня знань. Незважаючи на цей нюанс, можна виділити п'ять процедур, що відрізняються своєю універсальністю та загальної затребуваністю:

 • Пілінг обличчя і тіла. Одна з традиційних різновидів косметологічного впливу, актуальна вже багато років.
 • Ін'єкція ботокса. Досить ефективний і, що головне, швидкий спосіб позбутися від багатьох проблем з особою.
 • Апаратна косметологія. Саме восени вона вважається найбільш безпечною, а значить практикувати слід в цю пору року.
 • Мезотерапія. Вона дає відмінний ефект практично в будь-який час, а значить нею не можна нехтувати, незалежно від пори року.
 • Осінній догляд. Це цілий комплекс різних масажів, процедур та інших впливів, який підбирають Вашим особистим фахівцем, в залежності від ситуації.

Варто обов'язково підкреслити, що найкращим варіантом виступає пошук потрібних процедур кожним з потенційних клієнтів косметологічних клінік. Звичайно ж, для цього буде потрібно витратити досить багато часу і коштів, але остаточний результат безперечно буде вартий докладених зусиль, а це найголовніше.

ТОП-5 косметологічних процедур восени
ТОП-5 косметологічних процедур восени400600
Стоматологічна клініка Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
 Стоматологічна клініка Київ150250
2018-10-16https://stomatklinika.kiev.ua/ua/top-5-kosmetologichnyh-procedur-voseny
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Як доглядати за брекет-системою

  Як доглядати за брекет-системою

  Для виправлення прикусу в оротодонт часто застосовують коригувальні брекет-системи, які зазвичай називають просто брекетами. Така конструкція є незнімної і являє собою набір замків прикріплених до...

 • Спеціальності стоматологів: хірург, ортодонт і ортопед

  Спеціальності стоматологів: хірург, ортодонт і ортопед

  Стоматологічна клініка Пломбір надає повний спектр стоматологічних послуг, тому що укомплектована фахівцями різного профілю. Часто наші клієнти на знають до кого з них варто записатися на приймемо,...

 • Ротової сепсис: ознаки захворювання і методи лікування

  Ротової сепсис: ознаки захворювання і методи лікування

  Природа людського організму влаштована таким чином, що не завжди можна наочно встановити причину того чи іншого захворювання. Однією з таких небезпечних хвороб є сепсис або ж зараження крові....

 • Конструкція і види брекетів

  Конструкція і види брекетів

  Деякі люди згодні терпіти незручності неправильного прикусу, аби не проходити курс лікування за допомогою коригувальних брекетів. Для багатьох ця конструкція здається чимось вкрай складним, і вони...