Стоматологічна клініка КиївPlombir Dental

ТОП-5 косметологічних процедур восени

Як вважають багато експертів - осінь є одним з кращих пір року, призначений для того, щоб зробити шкіру дійсно красивою і здоровою. Такої думки дотримується велика кількість визнаних і досвідчених косметологів, що дають відповідні поради своїм постійним клієнтам. При цьому підкреслюється яким величезним стресом для шкіри виступає поїздка в теплі краї, що призводить до різкого температурному перепаду. Це може привести до різних проблем, починаючи банальними опіками і закінчуючи появи хронічної сухості, або ж запальними реакціями. Також деякі люди можуть помітити появу нових плям пігментації.

Окремо варто відзначити, що літо повністю обгрунтовано вважається найважчим часом для шкіри, адже вона постійно страждає від величезної кількості ультрафіолетового випромінювання. Через це доводиться займатися її відновленням саме восени. В рамках цих дій передбачається проведення великої кількості всіляких відновлювальних процедур, що входять в арсенал всіх сучасних косметологічних клінік. Важливо правильно підібрати час, так як саме в осінню пору складаються ідеальні умови, яких не буде жарким літом, або ж холодною зимою. Ідеальним рішенням стане отримати попередню консультацію у кваліфікованого фахівця.

Догляд за шкірою

Осінні косметологічні процедури

Постійний розвиток в самих різних напрямках косметології призвело до появи справді великої кількості процедур і методик. З одного боку, це дозволяє знайти індивідуальний підхід до кожного окремо взятого клієнта. З іншого ж робить процес підбору відповідного набору процедур досить складним процесом, з яким практично неможливо впоратися, не маючи відповідного рівня знань. Незважаючи на цей нюанс, можна виділити п'ять процедур, що відрізняються своєю універсальністю та загальної затребуваністю:

 • Пілінг обличчя і тіла. Одна з традиційних різновидів косметологічного впливу, актуальна вже багато років.
 • Ін'єкція ботокса. Досить ефективний і, що головне, швидкий спосіб позбутися від багатьох проблем з особою.
 • Апаратна косметологія. Саме восени вона вважається найбільш безпечною, а значить практикувати слід в цю пору року.
 • Мезотерапія. Вона дає відмінний ефект практично в будь-який час, а значить нею не можна нехтувати, незалежно від пори року.
 • Осінній догляд. Це цілий комплекс різних масажів, процедур та інших впливів, який підбирають Вашим особистим фахівцем, в залежності від ситуації.

Варто обов'язково підкреслити, що найкращим варіантом виступає пошук потрібних процедур кожним з потенційних клієнтів косметологічних клінік. Звичайно ж, для цього буде потрібно витратити досить багато часу і коштів, але остаточний результат безперечно буде вартий докладених зусиль, а це найголовніше.

ТОП-5 косметологічних процедур восени
ТОП-5 косметологічних процедур восени400600
Стоматологічна клініка Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
 Стоматологічна клініка Київ150250
2018-10-16https://stomatklinika.kiev.ua/ua/top-5-kosmetologichnyh-procedur-voseny
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Медичний трикутник: батьки, діти і стоматолог

  Медичний трикутник: батьки, діти і стоматолог

  У клініці Пломбір дитяча стоматологія винесена в окремий розділ наших послуг і надають їх лікарі пройшли спеціальну психологічну підготовку. Справа в тому, що діти це особливі пацієнти, лікування...

 • Як відбувається нарощування зубів в стоматологічній клініці

  Як відбувається нарощування зубів в стоматологічній клініці

  Сьогодні зовсім не обов'язково встановлювати протез зуба або збирати гроші на імплантацію, якщо він зруйнований на 30-70%. Можна обійтися більш швидкої, дешевої і не менш ефективною технологією...

 • Професійна гігієна порожнини рота з технологією Prophyflex

  Професійна гігієна порожнини рота з технологією Prophyflex

  В першу чергу, вона дозволяє підтримувати порожнину рота в чистоті, позбавляючи її від зубного каменю, нальоту курця і бактерій.Как правило, процедура є одним з етапів комплексної чищення, але іноді...

 • Види незнімного протезування зубів

  Види незнімного протезування зубів

  Якщо ви втратили зуб, його можна замінити на штучний і ваш організм навіть не помітить особливої різниці. Після завершення періоду звикання ви будете користуватися заставленим незнімним протезом...