Стоматологічна клініка КиївPlombir Dental

ТОП-5 косметологічних процедур восени

Як вважають багато експертів - осінь є одним з кращих пір року, призначений для того, щоб зробити шкіру дійсно красивою і здоровою. Такої думки дотримується велика кількість визнаних і досвідчених косметологів, що дають відповідні поради своїм постійним клієнтам. При цьому підкреслюється яким величезним стресом для шкіри виступає поїздка в теплі краї, що призводить до різкого температурному перепаду. Це може привести до різних проблем, починаючи банальними опіками і закінчуючи появи хронічної сухості, або ж запальними реакціями. Також деякі люди можуть помітити появу нових плям пігментації.

Окремо варто відзначити, що літо повністю обгрунтовано вважається найважчим часом для шкіри, адже вона постійно страждає від величезної кількості ультрафіолетового випромінювання. Через це доводиться займатися її відновленням саме восени. В рамках цих дій передбачається проведення великої кількості всіляких відновлювальних процедур, що входять в арсенал всіх сучасних косметологічних клінік. Важливо правильно підібрати час, так як саме в осінню пору складаються ідеальні умови, яких не буде жарким літом, або ж холодною зимою. Ідеальним рішенням стане отримати попередню консультацію у кваліфікованого фахівця.

Догляд за шкірою

Осінні косметологічні процедури

Постійний розвиток в самих різних напрямках косметології призвело до появи справді великої кількості процедур і методик. З одного боку, це дозволяє знайти індивідуальний підхід до кожного окремо взятого клієнта. З іншого ж робить процес підбору відповідного набору процедур досить складним процесом, з яким практично неможливо впоратися, не маючи відповідного рівня знань. Незважаючи на цей нюанс, можна виділити п'ять процедур, що відрізняються своєю універсальністю та загальної затребуваністю:

 • Пілінг обличчя і тіла. Одна з традиційних різновидів косметологічного впливу, актуальна вже багато років.
 • Ін'єкція ботокса. Досить ефективний і, що головне, швидкий спосіб позбутися від багатьох проблем з особою.
 • Апаратна косметологія. Саме восени вона вважається найбільш безпечною, а значить практикувати слід в цю пору року.
 • Мезотерапія. Вона дає відмінний ефект практично в будь-який час, а значить нею не можна нехтувати, незалежно від пори року.
 • Осінній догляд. Це цілий комплекс різних масажів, процедур та інших впливів, який підбирають Вашим особистим фахівцем, в залежності від ситуації.

Варто обов'язково підкреслити, що найкращим варіантом виступає пошук потрібних процедур кожним з потенційних клієнтів косметологічних клінік. Звичайно ж, для цього буде потрібно витратити досить багато часу і коштів, але остаточний результат безперечно буде вартий докладених зусиль, а це найголовніше.

ТОП-5 косметологічних процедур восени
ТОП-5 косметологічних процедур восени400600
Стоматологічна клініка Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
 Стоматологічна клініка Київ150250
2018-10-16https://stomatklinika.kiev.ua/ua/top-5-kosmetologichnyh-procedur-voseny
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Ванди Василевської 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Збільшення губ гіалуронової кислотою

  Збільшення губ гіалуронової кислотою

  У тому випадку, якщо ви дійсно хочете надати своїм губам більше обсягу, домігшись тим самим ідеальної форми, сучасна косметологія пропонує безліч способів досягти цього результату, витративши на це...

 • Біоревіталізація - зволоження шкіри зсередини

  Біоревіталізація - зволоження шкіри зсередини

  Сама по собі розглянута процедура будуватися на спеціальній техніці введення в шкіру спеціально подободранного набору кислот, зокрема, гіалуронової. При цьому склад ін'єкції можна вважати досить...

 • Профілактика захворювань зубів і ясен

  Профілактика захворювань зубів і ясен

  Ця стаття для тих, хто не горить бажанням зайвий раз відвідувати кабінет стоматолога і оплачувати лікування, яке не завжди буває дешевим. Насправді ви легко можете заощадити на своє здоров'я, якщо...

 • Профілактика пародонтозу в домашніх умовах

  Профілактика пародонтозу в домашніх умовах

  Якщо бути чесними, то періодично ясна кровоточать у переважної більшості людей, просто ми намагаємося цього не помічати, і списуємо це занадто сильне натискання зубною щіткою під час чищення. І цей...