Стоматологічна клініка КиївPlombir Dental

Стоматологічний біопрепарат Emdogain: особливості та спектр застосування

Розглянутий препарат є інноваційною розробкою, покликаної значно спростити процедуру відновлення пародонтиту, а саме його м'яких і твердих тканин. Фактично - ця технологія не має аналогів по свій дієвості в питаннях регенерації.

Принцип дії біопрепарату Emdogain

Біопрепарат здатний відновлювати натурального кріплення зуба. Для початку відділяється частина ясна і на корінь наноситися потрібну кількість Emdogain. Після цього ясна закривається і починаються відновні процеси, що впливають на наступні компоненти ротової порожнини:

 • Зубний цемент. Він необхідний для міцного з'єднання зуба і альвеолярної кістки. До його складу входять клітинні і неклітинні речовини. Даний препарат здатний відновити неклеточную складову зубного цементу, значно поліпшивши надійність кріплення до кістки.
 • Пародонтальні зв'язки. Вони пов'язують зуб і кістка. Якщо вони руйнуються, то на їх місці утворюється порожнина, в якій починають розвиватися різні хвороботворні бактерії, що призводять до запальних процесів. Після нанесення препарату, зв'язки починають поступово відновлюватися, заповнюючи собою порожнечі, витісняючи тим самим бактерії, що призводить до усунення запалення.
 • Альвеолярна кістка. За рахунок ряду компонентів, що входять до складу Emdogain, вдається частково відновити кістку. В даному випадку діючими речовинами виступають емалеві протеїни і мікрочастинки кісткового трансплантата.

Особливості біопрепарату Emdogain

Почати варто з того, що ефективність використання цього препарату було доведено в ході безлічі досліджень. Незважаючи на свою відносну новизну, дана технологія вже повсюдно застосовується в сучасній стоматології, допомагаючи усувати хиткість, рухливість і різні патології зубів.

Практика показує, що після нанесення препарату на проблемну ділянку, вдається відновити до дев'яноста відсотків природної кісткових тканин і зв'язок. З експертної точки зору - це феноменальний результат, який ще нікому не вдалося показати. Особлива продуктивність використання Emdogain була зафіксована при лікуванні пародонтальних кишень.

Практичне застосування препарату Emdogain

У сучасній стоматології даний препарат використовується для роботи з наступними завданнями:

 1. Усунення внутрішніх дефектів. За допомогою Emdogain вдається заповнювати внутрішні порожнечі, що утворюються в результаті появи внутрішніх відхилень в корінний системі.
 2. Усунення рецесійних дефектів. Препарат здатний не тільки значно знизити загальну чутливість зубних коренів, але кардинально поліпшити естетичну складову за рахунок застосування клаптикової хірургії.
 3. Усунення фуркаціонних дефектів. Використання даної технології відчутно полегшило процес усунення недоліків у будову нижньої щелепи, зробивши його більш доступним і простим для виконання.
 4. Усунення внутрішньокісткових дефектів. За рахунок правильно підібраного складу, Emdogain позбавляє пацієнта навіть від значних відхилень у будові щелепи, стимулюючи відновлення кісткових тканин і зв'язок, що заповнюють порожнечі, що утворилися.

Потрібно відзначити, що препарат зарекомендував себе з кращого боку не тільки при лікуванні пародонтиту, але як додатковий засіб при зубної імплантації. При цьому технологія повністю безпечна для здоров'я пацієнта, адже Emdogain не містить в собі ніяких шкідливих речовин.

Стоматологічний біопрепарат Emdogain: особливості та спектр застосування
Стоматологічний біопрепарат Emdogain: особливості та спектр застосування400600
Стоматологічна клініка Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
 Стоматологічна клініка Київ150250
2018-10-17https://stomatklinika.kiev.ua/ua/stomatologichnyy-biopreparat-emdogain-osoblyvosti-ta-spektr-zastosuvannya
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Коли слід починати косметологічні процедури

  Коли слід починати косметологічні процедури

  Завдяки сучасним технологіям кожен може виглядати дійсно молодо і красиво, забувши про так званому календарі молодості раз і на завжди. Зокрема, багато процедур спрямовані на те, щоб постійно...

 • Рекомендації лікаря після видалення зуба

  Рекомендації лікаря після видалення зуба

  У нашій клініці слідують канонам сучасної стоматології та виконують видалення зуба тільки в крайньому випадку, коли вже не залишилося методів для його збереження або без даного хірургічного втручання...

 • Особливості догляду за сухою шкірою обличчя

  Особливості догляду за сухою шкірою обличчя

  Сьогодні з проблемою сухості шкіри зіткнулося велике число людей. При цьому для усунення цієї особливості шкірного покриву доводиться докласти масу зусиль, підходячи до процесу максимально докладно і...

 • Збільшення губ гіалуронової кислотою

  Збільшення губ гіалуронової кислотою

  У тому випадку, якщо ви дійсно хочете надати своїм губам більше обсягу, домігшись тим самим ідеальної форми, сучасна косметологія пропонує безліч способів досягти цього результату, витративши на це...