Стоматологічна клініка КиївPlombir Dental

Що таке незнімне протезування зубів

Протезування зубів - чи не найпопулярніша стоматологічна послуга. Завдання його - відновлення зовнішнього вигляду і функцій зубів, які з тієї чи іншої причини були втрачені або пошкоджені. Іноді воно носить суто косметичний характер. Незнімне протезування - один з його видів.

Что такое несъемное протезирование зубов

Чим відрізняються незнімні протези

За допомогою незнімних протезів заповнюють зубний ряд, в тому випадку, якщо втрачено 1-2 зуба. Цей вид протезів застосовують при каріозних пошкодженнях зубів, при швидкої зношуваності тканини зубів, щоб надати їм необхідну форму або змінити відтінок.

Плюси у незнімних дентальних протезів наступні.

 • Стабільність конструкції протеза. Зняти його самостійно, не пошкодивши, не можна.
 • Розподіл навантаження при жуванні виключно на зуби, де закріплений протез, а не на ясна.

Як матеріали для виготовлення застосовують: сплави хрому та кобальту, золота і паладію. Вони можуть бути виконані і з неметалічного матеріалу: порцеляни, кераміки або двоокису цирконію. Є і бюджетні, але досить міцні і естетичні металокерамічні конструкції (металевий сплав з покриттям з кераміки). Ціна незнімного протезування зубів залежить від складності роботи і використовуваних матеріалів.

Класифікація

 • Коронки. Використовуються, якщо втрачено один зуб або два, що знаходяться по сусідству.
 • Мостовидні протези (їх ще називають «мостами»). Це кілька коронок, які заповнюють дефекти в зубному ряду. Спирається міст на підготовлені природні зуби. При цьому будова протезів максимально відповідає пристрою зубного ряду. Мостовидні конструкції відрізняються привабливим зовнішнім виглядом і міцністю. Плюс їх ще і в тому, що люди швидко звикають до таких штучним зубам.
 • Вініри - накладки на зуби, які закріплюються за допомогою особливого клеїть речовини. Застосовуються, в основному, для корекції візуальних недоліків зубів: частковий відкол або зміна кольору зубної емалі на більш темний.
 • Виберіть. За допомогою цього виду протезів відновлюють природний колір і форму зубів. Для вкладок використовують такі матеріали: металокераміка, хромово-кобальтові сплав, а також золото.

Протипоказання

Незнімне протезування має і ряд протипоказань.

 • Алергія на матеріал, з якого виконаний протез.
 • Запальний процес у ротовій порожнині, в тому числі і запалення пародонту.
 • Запалення кісткової щелепної тканини.

У цих випадках установка незнімного протеза доцільна лише після того як вилікувано захворювання. Якщо має місце алергічна реакція, проблему допоможе вирішити заміна матеріалу на інший, який не викликає алергії.

Що таке незнімне протезування зубів
Що таке незнімне протезування зубів400600
Стоматологічна клініка Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
 Стоматологічна клініка Київ150250
2018-10-18https://stomatklinika.kiev.ua/ua/shcho-take-neznimne-protezuvannya-zubiv
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Ванди Василевської 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Звідки береться зубний біль?

  Звідки береться зубний біль?

  Ми прекрасно знаємо, що зуби болять тільки в тому випадку, коли вони піддалися якомусь захворювання. Причому в 90% причиною хвороби є недотримання правил гігієни порожнини рота, а також ігнорування...

 • Як проходить корекція прикусу брекетами

  Як проходить корекція прикусу брекетами

  Ігнорування неправильного прикусу, це не тільки негарна посмішка. Це постійні захворювання зубів і ясен, а також порушення в роботі дихальної та травної системи. При цьому з кожним роком ця проблема...

 • Косметологія для тих, кому за 30

  Косметологія для тих, кому за 30

  Не секрет, що в житті кожна людина стикається з деякими проблемами зі шкірою. При цьому, в залежності від віку, вони можуть значно відрізнятися. Наприклад, в ранньому віці мова йде про всілякі вуграх...

 • Як лікувати вестибулярное розташування зубів

  Як лікувати вестибулярное розташування зубів

  Коли зуби знаходяться на зовнішній стороні зубного ряду, виступаючи за його кордон, то в стоматології таку аномалію називають вестибулярное розташування зубів. Також це захворювання називають губні...