Стоматологічна клініка КиївPlombir Dental

Особливості догляду за сухою шкірою обличчя

Сьогодні з проблемою сухості шкіри зіткнулося велике число людей. При цьому для усунення цієї особливості шкірного покриву доводиться докласти масу зусиль, підходячи до процесу максимально докладно і дбайливо. В першу чергу слід виділити і повністю нівелювати головні чинники, які і привели до сухості. Це може бути неправильний догляд, несприятливий вплив навколишнього середовища, спадкових особливостей, прояви всіляких захворювань і так далі.

Помилитися суху шкіру досить легко, адже вона виглядає як ніби прозорою або тонкої з явно вираженим матовим відтінком, який робить пори практично непомітними. Дана проблема призводить до порушень вироблення шкірного жиру, що формує захисну плівку. На практиці це означає, що сухість проводить до раннього розвитку процесів старіння і іншим небажаним факторам, таким як прояву глибоких мімічних зморшок і так далі. Природно, необхідно всіма силами уникнути подібного розвитку подій, своєчасно звернувшись до фахівців з профільних косметологічних клінік.

Правила догляду за сухою шкірою будинку

Заради справедливості варто зазначити, що вести ефективну боротьбу можна і вдома, але для цього слід незмінно дотримуватися певний набір правил. Фахівці виділяють такий перелік:

 • Критично важливо домогтися якомога меншою втрати вологи, що відбувається за допомогою забезпечення додаткового зволоження.
 • Постійне використання холодної води для вмивання призводить до різкого звуження судин, що може негативно позначитися на постачання кров'ю шкірного покриву, що в слідстві призведе до його сухості. З цієї причини слід віддати перевагу вмивання з водою кімнатної температури.
 • У зимовий час протипоказано використовувати зволожуючі засоби і вмивати перед виходом на вулицю. Пов'язано це з тим, що мікроскопічні частинки води починають поступово замерзати, викликаючи тим самим значні пошкодження шкірного покриву.
 • Безумовно не варто надмірно зловживати умиванням, так як така процедура має позитивний вплив тільки в помірних кількостях. Надмірно ж часте умивання стягує і сушить шкіру.

Більш детальну інформацію з цього питання можна отримати, звернувшись до профільного фахівця.

Клінічний догляд за шкірою

Звичайно ж, різні клініки пропонують ті чи інші засоби і процедури, призначені для вирішення проблем з сухістю шкіри. Зокрема, можна виділити:

 • Гліколевий пілінг. Таким чином видаляються старі клітини.
 • Мезотерапія. Вона полягає в введенні під шкіру омолоджує коктейлю.
 • Біоревіталізація. Омолоджуюча і зволожуюча процедура.

Підкреслимо, що професіонали мають доступ до величезної кількості способів, покликаних допомогти з сухістю шкіри. При цьому кожен раз добирається індивідуальний підхід, що дозволяє підвищити ефективність процедур.

Особливості догляду за сухою шкірою обличчя
Особливості догляду за сухою шкірою обличчя400600
Стоматологічна клініка Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
 Стоматологічна клініка Київ150250
2018-10-17https://stomatklinika.kiev.ua/ua/osoblyvosti-doglyadu-za-suhoyu-shkiroyu-oblychchya
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Професійна гігієна порожнини рота з технологією Prophyflex

  Професійна гігієна порожнини рота з технологією Prophyflex

  В першу чергу, вона дозволяє підтримувати порожнину рота в чистоті, позбавляючи її від зубного каменю, нальоту курця і бактерій.Как правило, процедура є одним з етапів комплексної чищення, але іноді...

 • Що робити, якщо дитина боїться стоматолога?

  Що робити, якщо дитина боїться стоматолога?

  Лікування зубів у дитини слід починати у віці близько 3 років, коли тимчасові зуби вже сформувалися. Це сприятливий час, коли ваше чадо пора починати вчити правильній гігієні порожнини рота і...

 • Озон в терапевтичної стоматології

  Озон в терапевтичної стоматології

  Озон це газ, молекула якого складається з трьох атомів кисню. Він має дуже високі окислювальні властивості, тому широко застосовується в хімічній, харчовій і медичній промисловості. Знайшлося йому...

 • Білосніжна усмішка або як безпечно відбілити зуби

  Білосніжна усмішка або як безпечно відбілити зуби

  Якщо вам не дає спокою голлівудська посмішка, яку ми часто можемо побачити з екранів телевізора, то поспішаємо вас розчарувати. Досягти такого ефекту, коли всі зуби виглядають білими практично...