Стоматологічна клініка КиївPlombir Dental

Косметологія для тих, кому за 30

Не секрет, що в житті кожна людина стикається з деякими проблемами зі шкірою. При цьому, в залежності від віку, вони можуть значно відрізнятися. Наприклад, в ранньому віці мова йде про всілякі вуграх і прищах, потім з'являються зморшки, а з часом все зводиться до вікової пігментації. Важливо розуміти, що намагання - це неминучий процес, від якого поки неможливо позбутися на всі сто відсотків.

Потрібно відзначити, що фактична швидкість старіння знаходиться в прямій залежності від способу життя людини, його харчування та інших факторів. Також не можна забувати про те, що за допомогою сучасних косметологічних коштів можна значно сповільнити різні негативні процеси.

Косметологія за 30

Кисневе голодування і авітаміноз

Як показали недавні дослідження, саме брак кисню виступає каталізатором, який пришвидшує старіння шкіри. Що характерно, кожному покрову потрібна мінімальна кількість повітря від загального обсягу, споживаного організмом. Правда, зараз міське повітря навряд чи можна назвати дійсно корисним для здоров'я людини. Що ж стосується авітамінозу, то його головними причинами можна вважати погане і не своєчасне харчування, що призводять до нестачі вітамінів і інших речовин, що негативно позначається на шкірному покриві.

Ін'єкційне омолодження

Це досить складна, але дуже затребувана процедура, яка повинна в обов'язковому порядку виконуватися кваліфікованим фахівцем. При цьому існує поділ на кілька типів ін'єкцій, а саме:

 • Відновне харчування.
 • Зволоження.
 • Усунення зморшок мімічного походження.

Також можна виділити таку високоефективну процедуру, як мезотерапія. Фактично, вона зводиться до введення даного коктейлю з різних препаратів і поживних речовин. Відзначимо, що практично всі вони мають природне походження, завдяки чому ін'єкції вважаються повністю безпечними для здоров'я людини. Звичайно ж, можуть використовуватися і синтетичні препарати, але вони попередньо пройшли довгий процес тестування.

Косметологія за 30

Ліквідація мімічних зморшок

Як показала практика, найбільш ефективним вирішенням проблеми зі зморшками мімічного походження - це ін'єкції нейротоксин в найбільш проблемні ділянки. За принципом дії ці препарати покликані обірвати зв'язок між нервами і керованими м'язами, що і призводить до повного, або ж часткового, розгладження зморшок. Також розслаблення м'язів позитивно позначається на стан шкіри.

Інтенсивне зволоження

За даними поняттям мається на увазі введення під шкіру спеціально підібраного набору кислот. Природно, місця для ін'єкцій повинні ретельно підбиратися фахівцями, так як не можна допустити надлишку препарату в організмі. Якщо говорити про позитивну вплив цієї методики можна сказати, що вона призводить до повного відновлення сольового балансу і форсування процесу природного зволоження.

Косметологія для тих, кому за 30
Косметологія для тих, кому за 30400600
Стоматологічна клініка Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
 Стоматологічна клініка Київ150250
2018-10-16https://stomatklinika.kiev.ua/ua/kosmetologiya-dlya-tyh-komu-za-30
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Ванди Василевської 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Як проходить корекція прикусу брекетами

  Як проходить корекція прикусу брекетами

  Ігнорування неправильного прикусу, це не тільки негарна посмішка. Це постійні захворювання зубів і ясен, а також порушення в роботі дихальної та травної системи. При цьому з кожним роком ця проблема...

 • Як побороти страх перед стоматологом

  Як побороти страх перед стоматологом

  Ви ігноруєте кровотеча ясен, зубного болю знімаєте таблетками і звертаєтеся за медичною допомогою тільки в екстреного випадку? Тоді ця стаття як раз для вас, тому що такої поведінки є одне логічне...

 • Імпланти Straumann - якість і надійність

  Імпланти Straumann - якість і надійність

  Дані імпланти не просто покращують стан порожнини рота, а значно підвищують рівень життя пацієнта, позбавляючи його від багатьох труднощів. Вони виробляються компанією з багаторічною історією, яка...

 • Причини запалення і способи лікування каналів зуба

  Причини запалення і способи лікування каналів зуба

  Кожен зуб має всередині пульпу, це м'яка тканина прихована дентином, в якій багато нервових закінчень, кровоносних і лімфатичних судин. Пульпа харчується через судини, які проходять через канали в...