Стоматологічна клініка КиївPlombir Dental

Корекція носа

Корекція носа проводиться за рахунок спеціальної операції, покликаної значно змінити його початкову форму. Також, за бажанням замовника, можуть бути внесені такі корективи, як зміни розмірів, довжини і так далі. Додатково, завдяки можливостям сучасної косметології, вдається повністю відновити функції носи в ситуаціях, коли присутні деформації заважають нормальному диханню, доставляючи безліч незручностей. Правда, подібна процедура займає досить багато часу, але її результативність є незаперечним фактом, доведеним на практиці безліччю пацієнтів.

Замовити корекцію носа в Києві, Україні

Очевидно, що замовляти корекцію носа потрібно виходячи з практичних міркувань, відштовхуючись від цілком певних причин і факторів. Беручи до уваги великий досвід взаємодії з різними клієнтами можна виділити такі причини, які спонукають скористатися розглянутої процедурою:

Травматичні ушкодження носа

Через травми його норма може значно змінюватися, тоді як пластичні процедури покликані повернути йому початковий вигляд.

Утруднення дихання

В результаті деформації можуть з'явитися проблеми з диханням, які слід усунути якнайшвидше.

Деформація носової перегородки

Вона може бути обумовлена вродженими особливостями, або ж стати результатом отримання травми.

Незадовільна форма

Деякі пацієнти бажають змінити форму свого носа, зробивши його більш красивим і естетичним.

Корекція ніздрів

Вони можуть стати більше, або ж менше від свого початкового розміру.

Які б причини не змусили Вас звернутися в нашу клініку, наші кваліфіковані співробітники проведуть всебічне дослідження, після чого вироблять найбільш ефективну послідовність дій, яка дозволить повністю задовольнити бажання клієнта.

Переваги корекції носа

Підкреслимо, що практичне використання сучасних підходів до пластичної косметології дозволяє повністю перетворити обличчя, при цьому уникнувши будь-яких небажаних наслідків. Давайте ж розберемося, в чому полягають ключові переваги даної процедури:

 • Результативність. Сучасні підходи дозволяють незмінно досягати поставлених цілей, незалежно від особливостей кожного окремого випадку.
 • Відсутність шрамів. Фактично, процедура не залишає після себе жодних слідів.
 • Природність. Після косметологічного втручання ніс матиме повністю природний вигляд.
 • Універсальність. Даною процедурою можуть скористатися всі бажаючі, незалежно від віку та інших факторів.

Природно, все це стає можливим тільки в тому випадку, якщо виконувати всі методологічні приписи. З цієї причини велике значення має початковий вибір клініки. Звертайтеся до нас, і Ви обов'язково залишитеся задоволені результатом.

Ціни на корекцію носа в Києві

Відвідуючи нашу клініку, кожен клієнт віддає себе в руки наших фахівців, що виконують різноманітні процедури, пов'язані зі стоматологією і косметології. Особливість Plombir Dental полягає в тому, що ми завжди використовуємо тільки найкраще обладнання, а також застосовуємо на практиці передові підходи до проведення тієї чи іншої процедури, що забезпечує гарантоване досягнення бажаного результату. Звичайно ж, у нас Ви знайдете низькі ціни на корекцію носа та інші послуги, що дозволяють незмінно зберігати молодість і здоров'я, повністю забувши про вік.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Популярні питання про брекетах і відповіді на них

  Популярні питання про брекетах і відповіді на них

  Якщо запитати у будь-якої людини далекого від стоматології про те, як можна виправити прикус, то в 90% ми почуємо відповідь - за допомогою брекетів. Причому більшість потенційних пацієнтів думають,...

 • Перфорація зуба: симптоми і лікування

  Перфорація зуба: симптоми і лікування

  Якщо стоматолог поставив вам діагноз перфорація зуба, то це означає наявність наскрізного отвору в стінці зуба, яке досягає внутрішньої порожнини. Причинами такого захворювання такого захворювання...

 • Профілактика пародонтозу в домашніх умовах

  Профілактика пародонтозу в домашніх умовах

  Якщо бути чесними, то періодично ясна кровоточать у переважної більшості людей, просто ми намагаємося цього не помічати, і списуємо це занадто сильне натискання зубною щіткою під час чищення. І цей...

 • Зуб мудрості і проблеми пов'язані з ним

  Зуб мудрості і проблеми пов'язані з ним

  На думку багатьох стоматологів, зуби мудрості абсолютно не потрібні людям і ті, у кого їх немає, це справжні щасливчики. І якщо подивитися статистику, то все частіше у людей відсутні зачатки цих...