Стоматологічна клініка КиївPlombir Dental

Контурна пластика підборіддя

Арсенал сучасного косметолога складається з досить широкого переліку різноманітних процедур, покликаних внести контурні зміни в форму особи клієнта. Зокрема, зараз великою популярністю користується контурна пластика підборіддя, яка виявилася простим і ефективним рішенням. За рахунок нього вдається без оперативного втручання внести значні зміни в початкову форму підборіддя, зробивши з проблемної зони справжні витвори мистецтва. При цьому дана процедура вважається безболісною і не вимагає довгого відновного періоду.

Замовити контурну пластику підборіддя в Києві

Безумовно, замовити контурну пластику підборіддя варто кожному, хто вважає цю зону свого обличчя кілька проблемною. При цьому, для отримання бажаного результату, фахівця потрібно буде зробити наступну послідовність дій, провівши процедуру корекції від початку і до кінця:

 • Очищення оброблюваної ділянки. Це невід'ємною вимога, що готують майданчик для ін'єкцій.
 • Нанесення знеболюючого крему. Завдяки цьому засобу процедура проходить для пацієнта легко і непомітно.
 • Введення філлера. Особливість полягає в використанні найтонших голок, які роблять мікроскопічні проколи.
 • Заключна обробка. Можливо повторне нанесення знеболюючого, все залежить від відчуттів клієнта.

Як показує практика, розглянута процедура рідко, коли займає надто багато часу, а також не вимагає проведення реабілітації і відновлення, що дуже зручно. Ну звичайно, результати виконаної роботи будуть, так би мовити, на обличчя.

Переваги контурної пластики підборіддя

Головна перевага цієї процедури полягає в її розмаїтті та універсальності. Не в останню чергу це обумовлюється використанням різних філерів, що відрізняються за своїми властивостями і застосування:

Біодеградіруемие

Згодом, цей наповнювач повністю руйнується і виводиться з організму природним шляхом.

Біонедеградіруемие

Він вважається перманентним, а значить залишається на місці введення протягом тривалого відрізка часу.

Комбіновані

Цей різновид поєднує, в тій чи іншій мірі, властивості двох попередніх варіацій.

В цьому і полягає індивідуальний підхід до кожного клієнта, адже фахівець самостійно підбирає варіант, що ідеально підходить під конкретно взятий випадок.

Ціни на контурну пластику підборіддя в Києві

Наша клініка вже давно займається наданням послуг косметологічного характеру, що дозволило зібрати команду справжніх професіоналів, ідеально розбираються в своїй сфері діяльності. Крім дійсно висококласного обслуговування, ми пропонуємо клієнтам низькі ціни на контурну пластику підборіддя і інші процедури, необхідні для боротьби з проблемами зонами на обличчі. Додатково надаються послуги з омолоджування і доглядом за шкірою, і багато іншого. Записатися на прийом і отримати вичерпну інформацію з будь-якого питання можна просто зателефонувавши за вказаним контактним номером.

Контурна пластика підборіддя Ціна, грн
Juvederm 4 5400.00
Контурна пластика підборіддя
Контурна пластика підборіддя400600
Стоматологічна клініка Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
 Стоматологічна клініка Київ150250
2018-10-16https://stomatklinika.kiev.ua/ua/konturna-plastyka-pidboriddya

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Види незнімного протезування зубів

  Види незнімного протезування зубів

  Якщо ви втратили зуб, його можна замінити на штучний і ваш організм навіть не помітить особливої різниці. Після завершення періоду звикання ви будете користуватися заставленим незнімним протезом...

 • Колір зубів, від чого залежить і як зберегти

  Колір зубів, від чого залежить і як зберегти

  Унікальність людини проявляється в усьому і колір зубів не є винятком. Вважається, що нормальний колір зубів повинен нагадувати слонову кістку з невеликим жовтуватим або блакитним відтінком. Але...

 • Перфорація зуба: симптоми і лікування

  Перфорація зуба: симптоми і лікування

  Якщо стоматолог поставив вам діагноз перфорація зуба, то це означає наявність наскрізного отвору в стінці зуба, яке досягає внутрішньої порожнини. Причинами такого захворювання такого захворювання...

 • Коли слід починати косметологічні процедури

  Коли слід починати косметологічні процедури

  Завдяки сучасним технологіям кожен може виглядати дійсно молодо і красиво, забувши про так званому календарі молодості раз і на завжди. Зокрема, багато процедур спрямовані на те, щоб постійно...