Стоматологічна клініка КиївPlombir Dental

Контурна пластика міжбровної складки

Дана процедура покликана ефективно боротися з одними з найпоширеніших мімічних зморшок, які починають проявлятися у відносно ранньому віці. Згідно статистики, контурна пластика міжбровної складки починає турбуватися відразу після досягнення двадцятип'ятирічного віку. Пов'язано це з тим, що саме між бровами розташовуються часто використовувані мімічні м'язи. Усунення зморшок в цій області проводиться за рахунок ряду ін'єкцій спеціально розробленого препарату, розгладжує складки і повертає тонус шкірі в цьому проблемному ділянці.

Замовити контурну пластику міжбровної складки в Києві

Дуже багато клієнтів, вирішивши замовити контурну пластику міжбровної складки, не зовсім розуміють, в чому саме полягає ця процедура. Давайте ж розглянемо послідовність дій, які передбачаються нею:

 • Попереднє очищення шкіри. Це обов'язковий початковий етап, покликаний попередити зараження.
 • Обробка зони ін'єкції. Вона проводиться за допомогою спеціального знежирюючого кошти, необхідного для остаточної підготовки проблемної ділянки особи.
 • Нанесення знеболюючий засіб. Воно дає незначний місцевий ефект.
 • Введення препарату. Проводиться серія ін'єкцій, розгладжує складку.
 • Нанесення пом'якшує крему. Це полегшує відновлення шкіри.

Незважаючи на гадану простоту, подібна пластична процедура вимагає високого рівня контракції і вузькоспеціалізованих знань, які допомагають знаходити індивідуальний підхід до кожного окремо взятого клієнта.

Переваги контурної пластики міжбровної складки

Зважившись на такий різновид коректує пластики, слід довіряти проведення цієї процедури тільки справжнім професіоналам, адже це дозволить отримати безліч переваг. Ось лише деякі з них:

Безпека

Фахівці гарантують виконання всіх методологічних приписів, що попереджає допущення помилок під час виконання процедури.

Ефективність

Позитивний результат є практично гарантованим, а також довговічним.

Безболісність

Використання знеболюючих є, більшою мірою, превентивним заходом, так як ін'єкції практично не викликають болю.

Не варто забувати, що розглянута процедура повинна входити в цілий комплекс косметологічних послуг, необхідних для позбавлення від зморшок, омолодження і зволоження шкіри обличчя.

Ціни на контурну пластику міжбровної складки в Києві

У нашій клініці Ви гарантовано знайдете величезну кількість професійних косметологічних послуг, спрямованих на контурні зміни особи і омолодження шкіри. При цьому ми пропонуємо низькі ціни на контурну пластику міжбровної складки та інші подібні послуги, що виконуються згідно з сучасних методик. Крім того, нами завжди використовуються тільки найкращі препарати і супутні обладнання, що дозволяє завжди отримувати ідеальний результат.

Контурна пластика міжбрівної складки Ціна, грн
Контурна пластика міжбрівної складки (BOTOX 1 зона) 2000.00
Контурна пластика міжбровної складки
Контурна пластика міжбровної складки400600
Стоматологічна клініка Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
 Стоматологічна клініка Київ150250
2018-10-16https://stomatklinika.kiev.ua/ua/konturna-plastyka-mizhbrovnoyi-skladky

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Профілактика пародонтозу в домашніх умовах

  Профілактика пародонтозу в домашніх умовах

  Якщо бути чесними, то періодично ясна кровоточать у переважної більшості людей, просто ми намагаємося цього не помічати, і списуємо це занадто сильне натискання зубною щіткою під час чищення. І цей...

 • Як впоратися із зубним болем при вагітності

  Як впоратися із зубним болем при вагітності

  У такий відповідальний період організм жінки повністю перебудовується і це призводить до ряду небажаних наслідків. Одним з них може бути різке погіршення стану зубів і ясен. Тому при плануванні...

 • Види незнімного протезування зубів

  Види незнімного протезування зубів

  Якщо ви втратили зуб, його можна замінити на штучний і ваш організм навіть не помітить особливої різниці. Після завершення періоду звикання ви будете користуватися заставленим незнімним протезом...

 • Озон в терапевтичної стоматології

  Озон в терапевтичної стоматології

  Озон це газ, молекула якого складається з трьох атомів кисню. Він має дуже високі окислювальні властивості, тому широко застосовується в хімічній, харчовій і медичній промисловості. Знайшлося йому...