Стоматологічна клініка КиївPlombir Dental

Коли слід починати косметологічні процедури

Завдяки сучасним технологіям кожен може виглядати дійсно молодо і красиво, забувши про так званому календарі молодості раз і на завжди. Зокрема, багато процедур спрямовані на те, щоб постійно підтримувати здоров'я і молодий зовнішній вигляд шкіри. Багато клініки та салони краси пропонують різноманітні послуги, що розділяються за ступенем впливу, виду процедур і багатьох інших факторів. Крім іншого, можна виділити так звану вікову корекцію, завдяки яким можна помітно помолодіти. Секрет полягає в тому, що поступово вирішуються всі шкірні проблеми, характерні для того чи іншого віку.

Для цих цілей використовуються різноманітні косметичні засоби, покликані попередити, або ж повністю усунути, будь-які, навіть найнезначніші, ознаки старіння. У перелік послуг косметичних клінік навіть входять спеціальні послуги, призначені для певних вікових груп. Кожна з них заслуговує окремого і детального розгляду.

Вік до 25 років

В цьому випадку найголовнішою проблемою, псує зовнішній вигляд, виступають прості підліткові прищі, з якими і належить боротися. Правда, такий процес пов'язаний із секрецією шкірного жиру і його практично неможливо зупинити. З іншого боку, можливості косметології дозволяють ефективно боротися з її наслідками, виробляючи процедури з чищення і зволоженню шкіри.

Вік до 30 років

Починають з'являтися перші, поки ще незначні, ознаки старіння. Відновлювальні процеси шкіри починають поступово загальмовується, і шкірний покрив начина втрачати свою колишню еластичність. Це вимагає стимуляції вироблення власного колагену, за допомогою якого вдається зупинити старіння. Для цього застосовуються різні апарати і косметичні засоби. 

Вік до 35 років

Наявні зморшки починають поступово заглиблюватися, особливо це стає помітно в лобовій частині і біля очей. Також може бути більш вираженою так звана судинна патологія. Щоб ефективно боротися з усіма цими змінами приймаються косметологічні процедури, такі як термоліфтінга, виробляються ін'єкції спеціалізованих препаратів.

Вік до 45 років

З віком починає погіршуватися обмінні процеси в організмі, що негативно позначається на відновлення шкірного покриву. Також можна помітити появу постійних мішків під очима, які негативно позначаються на зовнішньому вигляді. Крім того, опускається овал обличчя, а це можна виправити тільки спеціалізованим набором ін'єкцій, спрямованих на відновлення форми скул.

Вік 50 років і старше

Тут вже починаються серйозні зміни гормонального характеру, які незмінно відбиваються на шкіри обличчя. Найбільшою проблемою вважається нависання повік, але це все одно вирішується препаратами.

Коли слід починати косметологічні процедури
Коли слід починати косметологічні процедури400600
Стоматологічна клініка Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
 Стоматологічна клініка Київ150250
2018-10-17https://stomatklinika.kiev.ua/ua/koly-slid-pochynaty-kosmetologichni-procedury
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Ванди Василевської 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Зуб мудрості і проблеми пов'язані з ним

  Зуб мудрості і проблеми пов'язані з ним

  На думку багатьох стоматологів, зуби мудрості абсолютно не потрібні людям і ті, у кого їх немає, це справжні щасливчики. І якщо подивитися статистику, то все частіше у людей відсутні зачатки цих...

 • Як рідше лікувати зуби

  Як рідше лікувати зуби

  Незважаючи на те, що нові методики, устаткування і медикаменти дозволяють лікувати більшість хвороб зубів максимально швидко і безболісно. Все одно ніхто не прагне відвідувати стоматолога, тому що...

 • Як проходить корекція прикусу брекетами

  Як проходить корекція прикусу брекетами

  Ігнорування неправильного прикусу, це не тільки негарна посмішка. Це постійні захворювання зубів і ясен, а також порушення в роботі дихальної та травної системи. При цьому з кожним роком ця проблема...

 • ТОП-5 косметологічних процедур восени

  ТОП-5 косметологічних процедур восени

  Як вважають багато експертів - осінь є одним з кращих пір року, призначений для того, щоб зробити шкіру дійсно красивою і здоровою. Такої думки дотримується велика кількість визнаних і досвідчених...