Стоматологічна клініка КиївPlombir Dental

Імпланти Straumann - якість і надійність

Дані імпланти не просто покращують стан порожнини рота, а значно підвищують рівень життя пацієнта, позбавляючи його від багатьох труднощів. Вони виробляються компанією з багаторічною історією, яка вже встигла заявити про себе в сфері стоматології. За цей час ця продукція встигла стати ще одним синонімом швейцарської якості. Без перебільшень можна сказати, що імпланти Straumann є найкращими на сучасному ринку, практично не маючи аналогів. Фахівці нашої клініки мають великий досвід в роботі з ними, а також все необхідне обладнання для проведення якісних операцій. За рахунок цього вдається завжди радувати клієнтів, перетворюючи їх посмішки.

Переваги імплантів Straumann

До позитивних сторін розглянутих імплантів можна віднести наступні пункти:

 • Універсальність. За рахунок того, що вони використовуються по всьому світу, Ви завжди зможете розраховувати на будь-яку невідкладну допомогу, незалежно від країни, в якій перебуваєте.
 • Гарантія. Виробник надає довічну міжнародну гарантію на свою продукцію. Це означає, що в разі не приживлення імпланту він буде замінений Вам безкоштовно. Правда, якщо виключити протипоказання і виконувати всі рекомендації Вашого лікаря, необхідність в цьому ніколи не виникне.
 • Простота в обслуговуванні. Вона полягає в тому, що Ви легко знайдете фахівця, в будь-якій країні світу, який допоможе в тому чи іншому питанні, пов'язаному з імплантами Stranmann.
 • Безпека. Ці імпланти виготовляються в повному вакуумі і зберігаються в упаковках заповнених спеціальною рідиною, що дозволяє їм залишатися стерильними і не втрачати своїх властивостей до самої імплантації, і забезпечує 99% приживлюваності, і на 50% прискорює загоєння.
 • Асортимент. Існує величезна різноманітність цієї продукції. Вона відрізняється між собою технічними та ціновими характеристиками, що дозволяє підібрати імплант, який ідеально підходить саме Вам.
 • Час. Середнє тривалість приживлення імплантів після операції становить всього 3-4 тижні, тобто вже через місяць після імплантації, можна приступати до етапу протезування.

Всі ці чинники мали велику увагу на загальну затребуваність даної продукції в сфері імплантології. На сьогоднішній день вже сотні тисяч пацієнтів по достоїнству оцінило її якість і надійність, отримавши голлівудську усмішку своєї мрії.

Різновиди імплантів Straumann

Наша стоматологічна клініка використовує самі передові моделі імплантів Straumann Roxolid SLAactive. Вони виготовляються зі сплаву, що складається з титану і цирконію. За рахунок цього розробникам вдалося не тільки домогтися вражаючою надійності своєї продукції, а й значно прискорити приживлення імплантів після проведення операції. Вже через 4 тижні він повноцінно інтегрується в кістку і з'єднається з м'якими тканинами. За рахунок цього імплант зможе переносити такі ж навантаження, як і природний зуб.

Імпланти Straumann - якість і надійність
Імпланти Straumann - якість і надійність400600
Стоматологічна клініка Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
 Стоматологічна клініка Київ150250
2018-10-17https://stomatklinika.kiev.ua/ua/implanty-straumann
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Медичний трикутник: батьки, діти і стоматолог

  Медичний трикутник: батьки, діти і стоматолог

  У клініці Пломбір дитяча стоматологія винесена в окремий розділ наших послуг і надають їх лікарі пройшли спеціальну психологічну підготовку. Справа в тому, що діти це особливі пацієнти, лікування...

 • Як впоратися із зубним болем при вагітності

  Як впоратися із зубним болем при вагітності

  У такий відповідальний період організм жінки повністю перебудовується і це призводить до ряду небажаних наслідків. Одним з них може бути різке погіршення стану зубів і ясен. Тому при плануванні...

 • Як доглядати за брекет-системою

  Як доглядати за брекет-системою

  Для виправлення прикусу в оротодонт часто застосовують коригувальні брекет-системи, які зазвичай називають просто брекетами. Така конструкція є незнімної і являє собою набір замків прикріплених до...

 • Як рідше лікувати зуби

  Як рідше лікувати зуби

  Незважаючи на те, що нові методики, устаткування і медикаменти дозволяють лікувати більшість хвороб зубів максимально швидко і безболісно. Все одно ніхто не прагне відвідувати стоматолога, тому що...