Стоматологічна клініка КиївPlombir Dental

Хірургія зубів і порожнини рота

Лікування багатьох захворювань зубів і ясен неможливо без оперативного втручання в м'які і тверді тканини. Крім цього даний розділ стоматології має на увазі ряд заходів по формуванню правильного розташування зубів і наданню їм красивого зовнішнього вигляду.

В клинку «Пломбір» ніколи не шукають простих рішень проблем наших пацієнтів. Ми дотримуємося пріоритету збереження рідних зубів і перед кожною операцією ретельно зважуємо всі можливі наслідки. Як правило, курс лікування складається з декількох етапів, а саме підготовки, самої операції і реабілітаційного періоду.

Чим займається хірург-стоматолог

Хірургічна стоматологія це одна з найбільших і складних областей в лікуванні захворювань порожнини рота. Для роботи в ній лікар повинен пройти спеціалізоване навчання і отримати спеціалізацію хірург-стоматолог.

Основні напрямки роботи хірурга-стоматолога:

 1. Лікування запальних процесів, пухлин, кісткової тканини, які неможливі без хірургічного втручання.
 2. Операції по збереженню або видалення зубів. У світовій практиці перші визнані кращими і в нашій клініці ми також завжди намагаємося зберегти зуб, навіть якщо це стосується тільки його здорової частини.
 3. Допомога стоматолога-ортопеда в підготовці порожнини рота до подальшої імплантації або протезування.

Наші послуги

Кваліфікація персоналу клініки і рівень технічного оснащення дозволяють нам проводити найскладніші операції по хірургії порожнини рота, серед пропонованих нами послуг:

 • Лікування запальних захворювань. Причиною запальних процесів в порожнині рота є порушення інших систем життєдіяльності організму, хронічні захворювання і отримані травми. Своєчасне звернення до стоматолога дозволяє пройти курс лікування, і зберегти зуби.
 • Видалення доброякісних пухлин. Папіломи, ретенційні кісти і інші доброякісні утворення в порожнині рота лікуються різними хірургічними способами, в тому числі із застосуванням лазерної хірургії. Метод лікування в кожному випадку вибирається індивідуально.
 • Пластика вуздечок, ясен і мови. Аномалії розташування вуздечки призводять до порушення прикусу і мови, зазвичай їх виявляють і оперують ще в ранньому віці. Але можливе проведення операції та у дорослих, тому що проблема може проявитися після протезування або травми.
 • Зубозберігаючі операції. Запалення нерва зуба, утворення кісти, відкол частини зуба та інші захворювання не є прямими показаннями до їх видалення. Навпаки, зуб завжди рекомендується зберегти і для цього використовуються спеціальні методики лікування.
 • Видалення зубів. У деяких випадках обійтися без видалення ураженої зуба не представляється можливим, в такому випадку операція проводиться під місцевим або повним наркозом.
 • Видалення зубів мудрості. Операція, доцільність якої визначається виходячи з розташування зуба мудрості. Якщо він заподіює дискомфорт і деформують сусідні зуби, від них краще позбутися.
 • Видалення молочних зубів. Подібне оперативне втручання рекомендовано в тому випадку, коли молочні зуби заважають нормальному розвитку постійних зубів. У всіх інших випадках молочні зуби рекомендовано зберегти, тому що їх передчасна втрата негативно позначається на здоров'я порожнини рота.

Переваги клініки «Пломбір»

Пацієнти обирають нашу стоматологічну клініку в Києві з наступних причин:

 1. Кваліфікація хірургів-стоматологів дозволяє братися за операції в порожнині рота будь-якої складності. Лікування проводиться безболісно під місцевим або загальним наркозом.
 2. Успіх лікування гарантований високою кваліфікацією фахівців і застосуванням сучасного обладнання, матеріалів і технологій, які використовуються в провідних стоматологічних клініках світу.
 3. Попередньою стадією будь-якої хірургічної операції буде комплексне обстеження порожнини рота. Це дозволяє завчасно встановити наявність протипоказань і скорегувати план лікування.
 4. Ми дбаємо про своїх клієнтів на всіх стадіях нашого з вами співпраці. Лікування буде проводитися не тільки по вищому розряду, а й в умовах психологічного комфорту.

Записатися на прийом в клініку «Пломбір» можна по телефону, за допомогою спеціальної форми на сайті або подайте заявку на зворотний дзвінок у зручний для вас час.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Як зберегти емаль зуба

  Як зберегти емаль зуба

  Наш організм влаштований таким чином, що сама міцна тканина в тілі людини призначена для захисту зовнішньої частини зубів, яка виступає з ясен. Звичайно ж, мова йде про зубної емалі, міцніше неї в...

 • Медичний трикутник: батьки, діти і стоматолог

  Медичний трикутник: батьки, діти і стоматолог

  У клініці Пломбір дитяча стоматологія винесена в окремий розділ наших послуг і надають їх лікарі пройшли спеціальну психологічну підготовку. Справа в тому, що діти це особливі пацієнти, лікування...

 • Причини запалення і способи лікування каналів зуба

  Причини запалення і способи лікування каналів зуба

  Кожен зуб має всередині пульпу, це м'яка тканина прихована дентином, в якій багато нервових закінчень, кровоносних і лімфатичних судин. Пульпа харчується через судини, які проходять через канали в...

 • Чим відрізняються класична і базальна імплантації

  Чим відрізняються класична і базальна імплантації

  Сьогодні за допомогою імплантації можна відновити будь-який втрачений зуб, і він буде служити вам вірою і правдою десятки років. Так, наприклад, для класичної технології термін служби одного імпланта...