Стоматологічна клініка КиївPlombir Dental

Хірургія зубів і порожнини рота

Лікування багатьох захворювань зубів і ясен неможливо без оперативного втручання в м'які і тверді тканини. Крім цього даний розділ стоматології має на увазі ряд заходів по формуванню правильного розташування зубів і наданню їм красивого зовнішнього вигляду.

В клинку «Пломбір» ніколи не шукають простих рішень проблем наших пацієнтів. Ми дотримуємося пріоритету збереження рідних зубів і перед кожною операцією ретельно зважуємо всі можливі наслідки. Як правило, курс лікування складається з декількох етапів, а саме підготовки, самої операції і реабілітаційного періоду.

Чим займається хірург-стоматолог

Хірургічна стоматологія це одна з найбільших і складних областей в лікуванні захворювань порожнини рота. Для роботи в ній лікар повинен пройти спеціалізоване навчання і отримати спеціалізацію хірург-стоматолог.

Основні напрямки роботи хірурга-стоматолога:

 1. Лікування запальних процесів, пухлин, кісткової тканини, які неможливі без хірургічного втручання.
 2. Операції по збереженню або видалення зубів. У світовій практиці перші визнані кращими і в нашій клініці ми також завжди намагаємося зберегти зуб, навіть якщо це стосується тільки його здорової частини.
 3. Допомога стоматолога-ортопеда в підготовці порожнини рота до подальшої імплантації або протезування.

Наші послуги

Кваліфікація персоналу клініки і рівень технічного оснащення дозволяють нам проводити найскладніші операції по хірургії порожнини рота, серед пропонованих нами послуг:

 • Лікування запальних захворювань. Причиною запальних процесів в порожнині рота є порушення інших систем життєдіяльності організму, хронічні захворювання і отримані травми. Своєчасне звернення до стоматолога дозволяє пройти курс лікування, і зберегти зуби.
 • Видалення доброякісних пухлин. Папіломи, ретенційні кісти і інші доброякісні утворення в порожнині рота лікуються різними хірургічними способами, в тому числі із застосуванням лазерної хірургії. Метод лікування в кожному випадку вибирається індивідуально.
 • Пластика вуздечок, ясен і мови. Аномалії розташування вуздечки призводять до порушення прикусу і мови, зазвичай їх виявляють і оперують ще в ранньому віці. Але можливе проведення операції та у дорослих, тому що проблема може проявитися після протезування або травми.
 • Зубозберігаючі операції. Запалення нерва зуба, утворення кісти, відкол частини зуба та інші захворювання не є прямими показаннями до їх видалення. Навпаки, зуб завжди рекомендується зберегти і для цього використовуються спеціальні методики лікування.
 • Видалення зубів. У деяких випадках обійтися без видалення ураженої зуба не представляється можливим, в такому випадку операція проводиться під місцевим або повним наркозом.
 • Видалення зубів мудрості. Операція, доцільність якої визначається виходячи з розташування зуба мудрості. Якщо він заподіює дискомфорт і деформують сусідні зуби, від них краще позбутися.
 • Видалення молочних зубів. Подібне оперативне втручання рекомендовано в тому випадку, коли молочні зуби заважають нормальному розвитку постійних зубів. У всіх інших випадках молочні зуби рекомендовано зберегти, тому що їх передчасна втрата негативно позначається на здоров'я порожнини рота.

Переваги клініки «Пломбір»

Пацієнти обирають нашу стоматологічну клініку в Києві з наступних причин:

 1. Кваліфікація хірургів-стоматологів дозволяє братися за операції в порожнині рота будь-якої складності. Лікування проводиться безболісно під місцевим або загальним наркозом.
 2. Успіх лікування гарантований високою кваліфікацією фахівців і застосуванням сучасного обладнання, матеріалів і технологій, які використовуються в провідних стоматологічних клініках світу.
 3. Попередньою стадією будь-якої хірургічної операції буде комплексне обстеження порожнини рота. Це дозволяє завчасно встановити наявність протипоказань і скорегувати план лікування.
 4. Ми дбаємо про своїх клієнтів на всіх стадіях нашого з вами співпраці. Лікування буде проводитися не тільки по вищому розряду, а й в умовах психологічного комфорту.

Записатися на прийом в клініку «Пломбір» можна по телефону, за допомогою спеціальної форми на сайті або подайте заявку на зворотний дзвінок у зручний для вас час.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Як вибрати хорошого косметолога: 9 основних порад

  Як вибрати хорошого косметолога: 9 основних порад

  Сучасна косметологія забезпечує безліч найрізноманітніших методик, призначених для різнобічного догляду за тілом, особою і загального омолодження. Для цих цілей було розроблено велику кількість...

 • Імпланти Straumann - якість і надійність

  Імпланти Straumann - якість і надійність

  Дані імпланти не просто покращують стан порожнини рота, а значно підвищують рівень життя пацієнта, позбавляючи його від багатьох труднощів. Вони виробляються компанією з багаторічною історією, яка...

 • Що таке транспозиція зубів?

  Що таке транспозиція зубів?

  Виражається вона в тому, що зуби починають займати не найоптимальніші позиції в первісному зубному ряду. Це дуже легко діагностується, так як досить лише побіжного огляду для констатації аномального...

 • Мезотерапія: всі тонкощі методу альтернативної медицини

  Мезотерапія: всі тонкощі методу альтернативної медицини

  Дана процедура отримала досить високу популярність як серед справжніх фахівців, так і постійних пацієнтів косметологічних клінік. Причиною такого стану справ можна назвати практично нульовий ризик...