Стоматологічна клініка КиївPlombir Dental

Біоревіталізація - зволоження шкіри зсередини

Сама по собі розглянута процедура будуватися на спеціальній техніці введення в шкіру спеціально подободранного набору кислот, зокрема, гіалуронової. При цьому склад ін'єкції можна вважати досить мінімалістичним, адже крім самих кислот в ньому немає ніяких додаткових компонентів, призначених для вирішення тих чи інших завдань. Якраз цей нюанс і відрізняє розглянуту процедуру від інших, пропонованих в сучасних косметологічних салонах і клініках. Відзначимо, що препарати для даної процедуру випускаються багатьма відомими компаніями, що дозволяє говорити про їх дійсно високій якості і, що більш важливо, повної безпеки для здоров'я людини. Крім того, на практиці використовуються тільки ті препарати, які пройшли відповідну перевірки і сертифікацію з боку державних контролюючих органів.

Показання для проведення биоревитализации

Експерти підкреслюють, що проведення такої косметологічної процедури повинно ґрунтуватися на якомусь свідченні, симптом і так далі. Так, можна виділити наступні причини, що можуть зажадати проведення биоревитализации:

 • Загальна сухість шкіри. В першу чергу, процедура дозволить поліпшити зовнішній вигляд шкірного покриву, зробивши його більш здоровим.
 • Наявність дрібних зморшок. Найчастіше, вони мають мімічний характер, хоча з цього правила досить часто зустрічаються різні виключення.
 • Профілактика старіння. Вже згадана методика вважається однією з найкращих в плані запобігання раннього старання шкіри і супутніх цьому процесу факторів.
 • В'ялість шкіри. Уже через кілька сеансів шкіра стане більш еластичною і пружною.
 • Підвищена жирність. Використовуваний препарат не блокує роботу сальних залоз, а нормалізує її, приводячи в норму.
 • Акне. Також процедура дозволяє ефективно боротися з пост акне.
 • Шрами і розтяжки. У міру проведення сеансів вони стають все менш помітними, а з часом і зовсім зникають.
 • Тьмяний колір шкіри. Особливо це актуально в зимову пору року, коли шкірі не вистачає постійного контакту з сонячним світлом.
 • Капілярні сіточки. Високо розташовані капіляри поступово стають невидимими, а після повністю зникають.
 • Пігментація шкіри. Вона може істотно відрізнятися, але в будь-якому випадку процедура довела свою практичну ефективність.

Безумовно, це далеко не повний перелік показань до проведення даної процедури. Відзначимо, що перед тим, як звернутися до косметолога рекомендується попередньо отримати консультацію від лікаря. Це дозволить точно визначити, чи існують передумови до її проведення і чи немає якихось протипоказань.

Прогнозовані реакції на процедуру

Як і будь-яка інша косметологічна послуга, ця несе після себе певний набір наслідків. В ідеалі потенційний клієнт повинен знати про них, щоб мати можливість підготуватися як морально, так і фізично. До найбільш поширених реакцій можна віднести:

 • Больові відчуття. Вони на сто відсотків залежать від індивідуальних особливостей кожної людини. У більшості випадків біль проходить самостійно через невеликий час після завершення процедури.
 • Набряклість. Зазвичай, вона супроводжується невеликим почервонінням місця, яке було піддано впливу за допомогою ін'єкцій. Цілком нормальним вважається збереження набряклості протягом двох або навіть трьох днів. Якщо ж вона не проходить самостійно, потрібно якомога швидше звернутися до лікаря.
 • Мікрогематоми. Фактично, це невеликі синці, що залишаються в місцях, куди були поставлені ін'єкції. Відповідно до загальноприйнятих стандартів, вони повинні зійти протягом одного тижня.

Важливо підкреслити, що всі ці фактори можна прибрати, або ж мінімізувати, за допомогою всіляких засобів, а саме кремів, гелів і так далі. Природно, всі вони повинні мати певний регенеративний ефект, покликаний допомогти шкірі як можна швидше регенеруватися і прийти в свій нормальний стан. Також підійдуть засоби, що включають в свій склад різноманітні антиоксиданти і зволожуючі компоненти. Всі вони підбираються виключно в індивідуальному порядку, так як дійсно універсального засобу просто не існує.

Також подібні засоби добре доповнюються за допомогою всіляких косметологічних засобів, що мають камуфлирующий ефект. Завдяки їх використанню вдається тимчасово приховати наслідки проведеної процедури, поки вони не пройдуть самі собою. Також вкрай важливо дотримуватися рекомендацій фахівців, що стосуються дій в перші кілька днів після безпосереднього проведення серії ін'єкцій. Це дозволить пройти своєрідний період реабілітації з мінімальними труднощами.

  

Біоревіталізація - зволоження шкіри зсередини
Біоревіталізація - зволоження шкіри зсередини400600
Стоматологічна клініка Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
 Стоматологічна клініка Київ150250
2018-11-09https://stomatklinika.kiev.ua/ua/biorevitalizaciya-zvolozhennya-shkiry-zseredyny
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Уколи краси: колоти або не бив

  Уколи краси: колоти або не бив

  Питання про те, чи використовувати уколи в косметологічних цілях ставати перед багатьма сучасними жінками. Дехто ставиться до цього з явним скептицизмом, тоді як інші готові буквально на все заради...

 • Збільшення губ гіалуронової кислотою

  Збільшення губ гіалуронової кислотою

  У тому випадку, якщо ви дійсно хочете надати своїм губам більше обсягу, домігшись тим самим ідеальної форми, сучасна косметологія пропонує безліч способів досягти цього результату, витративши на це...

 • Профілактика пародонтозу в домашніх умовах

  Профілактика пародонтозу в домашніх умовах

  Якщо бути чесними, то періодично ясна кровоточать у переважної більшості людей, просто ми намагаємося цього не помічати, і списуємо це занадто сильне натискання зубною щіткою під час чищення. І цей...

 • Мезотерапія: всі тонкощі методу альтернативної медицини

  Мезотерапія: всі тонкощі методу альтернативної медицини

  Дана процедура отримала досить високу популярність як серед справжніх фахівців, так і постійних пацієнтів косметологічних клінік. Причиною такого стану справ можна назвати практично нульовий ризик...