Стоматологічна клініка КиївPlombir Dental
Акция Botox
Акция брекеты
1
2
3

Записатися на прийом

 
1 Начало 2 Завершен

Більше робіт ви зможете знайти
на нашому каналі.

Галерея

Стоматологічна клініка в Києві №1

Наша клініка надає медичні послуги в галузі стоматології за міжнародними стандартами із застосуванням сертифікованих матеріалів, технологій та обладнання. Наші лікарі і решті медичний персонал пройшли відповідне навчання і постійно підвищують свою кваліфікацію, в тому числі і за кордоном.

Ми пропонуємо вам не чекати прояву проблеми із зубним болем, а виявити і вилікувати захворювання на початковій стадії. Це абсолютно не боляче, правильно з медичної точки зору і вигідно з фінансової точки зору. Надаємо послуги корекції прикусу і формування голлівудської посмішки для маленьких і дорослих, протезуємо втрачені зуби. Гарантуємо результат і відсутність дискомфорту.

Відвідування нашої клініки залишить після себе тільки приємні емоції. Сучасне обладнання дозволяє виконувати лікування безболісним методом, а персонал пройшов спеціальну психологічну підготовку, щоб допомогти клієнту адаптуватися і відчувати себе комфортно.

  • Професійний підхід до здоров'я і красу ваших зубів

  • Сучасні технології протезування та імплантації зубів

  • Прогресивні методики знеболювання

  • Оптимальне співвідношення цін і якості

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Блоґ